Yeni Nesil Sosyal Ağ Uygulaması

By | 30 Kasım 2016

Bu uygulama ile doyasıya ücretsiz yazın, resim atın, video paylaşın, sosyal medyadan kopmayın! Tivit Atın Sosyal Ağ !

SosyalApp, size özel dilediğiniz her şeyi, her an yazabileceğiniz bir sosyal mecradır. O an paylaşmak istediğiniz her türlü bilgi, fotoğraf, videoları anında sayfanıza atabilir ve takipçilerinize sunabilirsiniz. İstediğiniz herkesi takip edebilir, sosyalleşebilirsiniz.

Üye olduktan sonra içerde sizi neler mi bekliyor?

 • Takip etmek isteyebileceğiniz birçok kişi ve ya kuruluş hesapları,
 • Kendinize ait kişisel bir SosyalApp hesabı ve dilediğiniz kadar tivit ama seçeneği,
 • Anlık olarak popüler olan hesaplar, en çok dikkat çeken tivitler,
 • Beğendiğiniz ve paylaşmak istediğiniz tivitlerin daha sonra geri dönüp bakabileceğiniz alan ve çok daha fazlası bekliyor.

Peki, neden üye olmalısınız?

 • Eğer sen de bir sosyal medya tutkunu iseniz,
 • Asla sosyal mecralardan kopamam, her an haber almalıyım diyorsanız,
 • Özgürce yazmak olmazsa olmaz diyorsanız,
 • Anlık duygularını paylaşmak istiyorsanız,
 • Sahip olduğunu kıymetli bilgileri takipçilerine de göstermek istiyorsanız,
 • O gün, internette komik bir video’ya kahkaha atmışsan ve tek başına gülmek istemiyorsanız,
 • Yeni arkadaşlar bulmak istiyorsanız, o zaman bu mecrayı senin için kurmuşuz demektir.

Kendinize ait olacak hesabınızı, istediğiniz gibi şekillendirebilir, dilediğiniz kadar kişi ya da kurumu takip edebilirsiz. Eğer herkes tarafından takip edilmek istemiyorsanız, gizlilik ayarlarından değiştirebilir. Her gün dilediğiniz sayıda tivit atabilirsiniz.

Giriş yapmak ise çok kolay. İster Facebook hesabınız ile direkt olarak giriş yapın; eğer Facebook hesabınız yoksa, sizden istediğimiz birkaç kişisel bilgi ve e-mail adresini girerek üye olabilirsiniz.

Her geçen gün üye sayısını arttıran, SosyalApp sosyal mecramızda, bir an önce yerini alman için seni bekliyoruz.

2 thoughts on “Yeni Nesil Sosyal Ağ Uygulaması

 1. Ambalaj

  Ambalajtedarik.com kobilere ve kurumsal firmalara toptan fiyatına alışveriş imkanı sağlayıp, kapılarına kadar hizmet veren bir satış şirketidir. 

  Bünyesinde Türkiye’deki birçok ilki barındıran Ambalajtedarik.com, kapıya ürün teslimat hizmeti ile şirketler için yepyeni ufuklar açmıştır. 

  Sektör ayrımı gözetmeksizin bir iş yerinin ihtiyacı neyse ona yönelik ekonomik ve pratik çözümler sunan şirketimiz, Toptan Fiyatına Perakende” satış mantığı ile kaliteye ihtiyaç duyan şirketler için fiyat avantajını ön planda tutmaktadır.
  Firmalara sağladığımız avantajların başında, hesaplı ve hızlı alışveriş gelmektedir.
  Gıda ve temizlik ürünlerinde, firmaların vazgeçilmez yardımcı kaynaklarıdır. 

  Saypak Ambalaj olarak vizyonumuz; doğru zamanda, doğru ürünleri firmalar ile buluşturmak ve gelişen bu süreçte dünya standartlarında hizmet kalitesini yakalamaktır. 

  Şirketimiz, her geçen gün gelişen zengin ürün yelpazesi, geniş ve güçlü dağıtım ağı ve dinamik ekibiyle, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiştir. 

  Sektöründeki konumu, profesyonel, dürüst ve yatırımcı kimliği ile lider firma olma yolunda ilerleyen şirketimiz, güçlü tedarikçi ağıyla geniş bir ürün yelpazesini firmalara sunmaktadır. 

  Yatırımlarını artırarak sürdüren Ambalajtedarik.com, her geçen gün gelişen depolama alanları ve araç filosuyla sektörün dağıtım ve depolama konusundaki lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

  Bir iş yerinin ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, hızlı ve pratik çözümler için, http://www.ambalajtedarik.com en doğru adrestir.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir